KONST / Litografier / Grafiskt blad 14097096
nr 1409 7096
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Ballerina med rosor". Signerad, numrerad 24/50. Ca 36x27 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 50x39 cm
Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:48